BALDAI

Pagrindinis

Carolina - minkštas kampas moderniems namams

stock

Prekę turime

Carolina - minkštas kampas moderniems namams

2990

Aprašymas
Pavargote nuo pilkų atspalvių namuose ir norite susikurti namų interjerą, kuriame galite pailsėti ir pasisemti pozityvios energijos? Carolina - minkštas kampas moderniems namams yra atsakymas į šios klausimus. Kaip ir daugelis Vokietijos gamintojo POCO baldų, Carolina yra multifunkcinis ir modulinis baldas, kurį be vargo pritaikysite bet kokiam interjerui. Šios variacijos pastelinė-rožinė spalva pridės teigiamų emocijų ir pozityvios energijos jūsų namams. Susikurkite namų interjerą, kuris jus pildys džiaugsmo, lengvumo ir pozityvumo. Šis baldas sukurs pozityvią jūsų namų atmosferą, kuri užlies visus šeimos narius ir svečius.  
Namų idėjos
Carolina - minkštas kampas moderniems namams puikiai papildys namus jaukumu ir modernumu. Išskirtinė rožinės, blukinta spalva nerėš akies ir įsilies į jau esantį arba kuriamą interjerą. Baldas gali puikiai pasitarnauti kai pagrindinis svetainės akcentas, pozicionuojant erdvės viduryje. Tuo pačiu gali pasitarnauti, kaip akcentas, sukuriantis lengvumo ir jaunatviškumo jausmą. Puikiai dera su natūralaus medžio ir akmens masės stalais. Kampą geriausiai papildo šviesiai pilkos spalvos pledai ir pagalvėlės, kurias taip pat galite įsigyti Rivjeros baldų salonuose Kaune ir Vilniuje. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą stalų, kėdžių ir fotelių, tinkančių minkštam kampui Carolina.  
Apie Gamintoją
POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą.
Neradote, ko ieškote?
Jeigu Carolina - minkštas kampas moderniems namams ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/ Prie šio kampo puikiai dera akmens masės ir natūralaus medžio stalai: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/ Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR