BALDAI

stock

Prekę turime

Sofa lova Lunar

999

Sofa lova Lunar Elegantiškų linijų sofa lova iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sunkiai pritaikoma gyvenamojoje erdvėje, gal todėl natūralios odos sofa dažniausiai randa sau vietą darbo aplikoje, tačiau nesileiskime apsigauti. Ši sofa su miegojimo mechanizmu turi begalę atpalaiduojančių funkcijų, kurias galėsite pritaikyti pagal individualius poreikius. Reguliuojami galvos atlošai leidžia atpalaiduoti kaklo raumenis po įtemptos dienos, o elektrinė atsipalaidavimo funkcija – tai unikali šios sofos transformacija. Paspaudus po ranka esantį mygtuką išsiskleidžia kojų atramos mechanizmas, kuris ergonomiškai prisitaiko prie kūno linijų. Išbandžius šiuos sofos lovos funkcionalumus suprasite, ką iš tikrųjų reiškia atsipalaidavimas.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Sofa lova pasižymi aukšta kokybe. Sofa pagaminta iš poliuretano super-soft putų bei vingiuotų spyruoklių. Šios savybės užtikrina, kad sofa ne tik leis kokybiškai pailsėti, bet ir itin ilgai tarnaus. Patvarus sofos lovos korpusas bei naujos kartos mechanizmai – aukštos kokybės įrodymas. Sofa aptraukta natūralia oda (yra daugiau pasirinkimų), todėl yra ypatingai lengvai prižiūrima. Projektuojant šią sofą buvo siekiama gauti kuo ergonomiškesnę formą, kad atsisėdus būtų jaučiamas didžiausias komfortas. Sofos atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o papildomi funkcionalumai tik dar labiau praplėčia atsipalaidavimo galimybes.  

IŠVAIZDA

Sofa lova – tai nėra tiesiog baldas svetainei. Tai svarbi interjero detalė, kuri suteikia namams jaukumo bei komforto. Ruda spalva yra itin plačiai pritaikoma. Gali įsilieti į manieringą aplinką bei prisitaikyti prie modernios klasikos namų įvaizdžio. Ši sofa lova apipina modernumą bei klasiką, todėl būtų sunku aiškiai apibrėžti jos pritaikymo ribas. Ji gali būti naudojama tiek svetainėje, tiek biure ar laukiamajame. Akivaizdu tik viena, sofa suteiks komfortą kiekvienam atsisėdusiam.

CHARAKTERISTIKA:

  • Putos super-soft,
  • poliuretano putos,
  • vingiuotos spyruoklės,
 

PRODUKTO APRAŠYMAS:

  • Trivietė sofa su miegojimo funkcija „DL“ tipo,
  • miegamasis plotas 150x200 cm,
  • apmušalai iš audinio,
 

IŠMATAVIMAI:

  • Ilgis 225 cm
  • Plotis 100 cm
     

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR