APIE MUS

APIE MUS

APIE MUS

SVEIKI ATVYKĘ!

Įsigijote savo svajonių namus, o dabar ieškote, kuo juos apstatyti? Sveiki atvykę į Rivjera baldai parduotuvę – mes esame tam, kad padėtume jums susikurti idealų savo namų interjerą.

Rivjera baldai tarptautiniai partneriai Tarp mūsų prekių – tai odiniai ir minkšti svetainės baldai, miegamojo lovos, valgomojo kėdės, stalai ir panašūs pasirinkimai. Jau dešimtmetį teikiame savo klientams galimybę įsigyti geros kokybės, patrauklaus dizaino baldų už protingą kainą. Kokiu būdu? Taip yra todėl, kad Rivjera baldai yra tarptautinės platformos B2B (verslas verslui) partneriai. Priklausydami jai, turime galimybę tiesiogiai prieiti prie Europos ir Artimųjų Rytų rinką aptarnaujančių didmenininkų sandėlių sistemos, kuriuose nuolat būna apie 5000 baldų komplektų. Kasdien į šiuos sandėlius patenka vidutiniškai po 120 naujų baldų komplektų.

Rivjera baldai ir jų asortimentas

Štai kodėl turime tikrai ką pasiūlyti tiek vieno kambario buto, tiek erdvaus 500 m² namo šeimininkui. Minkšti kampai, svetainės baldai, foteliai, dvigulės lovos ir kiti baldai internetu – visa tai galite rasti pas mus. Svarbiausia, jog žemą kainą galime jums pasiūlyti ne odos ar konstrukcijos kokybės sąskaita, o todėl, kad mūsų prekiaujami baldai yra buvę ekspoziciniai, stovėję parodoje, ar gražinti tų pirkėjų, kuriems šie paprasčiausiai nebetiko prie interjero. Turime ir baldų su nežymiais transportavimo defektais, kurie, savaime suprantama, nedaro jokios įtakos baldų kokybei. Tarp Rivjera baldai prekių yra odiniai kampai, komplektai 3+2+1 ir kitokios komplektacijos, sofos, lovos, valgomojo komplektai. Balduose įmontuotos miegamos funkcijos, elektriniai arba mechaniniai reglaineriai, relax funkcijos. Turime ir didžiulį odinių, eko odos bei medžiaginių pufų, eko odos miegamųjų lovų bei kėdžių asortimentą.

Džiaugiamės galėdami ir korpusinius baldus, kuriuos gaminame patys. Jie gaminami pagal individualų Jūsų užsakymą iš LMDP plokščių. Baldų paviršius gali būti lygus, matinis, medienos ar apelsino žievelės tekstūros, o spalvos – pačios įvairiausios. Gaminame virtuvės, svetainės, miegamojo baldus, spintas su slankiojančiomis durimis ir atsparius drėgmei vonios baldus. Kauno mieste nemokamai teikiame baldų projektavimo, atvežimo ir surinkimo paslaugas. Na, o baldų kainą iš dalies lemia ir Jūsų sprendimas, priklausomai nuo to, kokias plokštes ir furnitūras išsirinksite.

Kontaktai ir pristatymas

Jums pageidaujant, baldus pristatysime visoje Lietuvoje per 1 – 2 darbo dienas.

Rivjera baldai parduotuves rasite Kaune, Savanorių pr.280 arba Vilniuje Kareivių g. 2A (šalia Tanagros auto serviso)

Telefonai pasiteiravimui: +37060004006 , +37068307700 , +37062821550.

Apžiūrėkite mūsų prekes E-Parduotuvėje arba apsilankykite salonuose!

NAUJAUSIOS
PREKĖS

  Išskirtiniai foteliai

  249 EUR

  Vonios baldai ir kiti baldai, Spintos, komodos

  EUR

  Foteliai

  249 EUR

  Miegamojo lova Drim šiuolaikiškam Jūsų interjerui

  799 EUR