BALDAI

Pagrindinis

Ąžuolinis stalas Paul

stock

Prekę turime

Ąžuolinis stalas Paul

499

Ąžuolinis stalas Paul taps jūsų namų traukos centru nuo pat pirmos akimirkos. Dėl savo dydžio, laisvai ras vietą ir nedideliuose – vieno kambario butuose arba nuosavuose namuose, kadangi stalas turi prasiilginimo funkciją Jo matmenys yra 160 centimetrai, tad nors ir neužima daug vietos, norėdami galite laisvai sutalpinti šešis žmones. Prailginus 210 cm. Tai yra protingas sprendimas, kadangi baldas puikiai dera tiek ir naujos statybos butuose, kuriuose dominuoja šviesios spalvos, tiek ir senesnio interjero dizaino erdvėse, kurioms reikia įkvėpti naujos gyvybės. Pasirenkamų spalvų akcentai puikiai papildo vienas kitą ir sukuria

SUDERINAMUMAS

Ar yra bent vienas interjeras, kuriame netinka natūralus ąžuolas? Būtent šia tekstūra ir spalva pasižymi Ąžuolinis stalas Paul. Natūralus masyvas suteiks solidumo Jūsų namų interjerui.

SPECIFIKACIJOS

 • Ilgis – 160 cm
 • Plotis - 90 cm
 • Aukštis – 76cm
Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune. Mūsų baldų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią baldą. Spalvos:pasirenkamos. (Renkantis spalvą 100 eur) Prailginimo elementas 90 eur (1 vnt)

Ąžuolinis stalas Paul – jaukumas jūsų valgomajam

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/ Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/   Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook  

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR