BALDAI

Pagrindinis

Moderni kreminė kėdė VK-05

stock

Prekę turime

Moderni kreminė kėdė VK-05

74

Moderni kreminė kėdė tai nėra tiesiog baldas. Tai Jūsų namų interjero dalis, kuri užtikrina praktiškumą ir komfortą, bei yra namų puošmena. Rami kreminė spalva yra universali - puikiai įsilieja į bet kokią kaprizingą aplinką, bet lygiagrečiai tinka ir modernios klasikos mėgėjų namų įvaizdžiui kurti. Moderni kreminė kėdė buvo pagaminta pasitelkus naujausias rinkos technologijas, naudojant aukštos kokybės medžiagas, todėl galite būti užtikrinti jos ilgaamžiškumu.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Moderni kreminė kėdė yra pagaminta iš metalo ir dirbtinės odos. Metalas užtikrina kėdės patvarumą ir stabilumą. Dirbtinė oda atrodo stilingai, yra maloni prisilietimui ir ypatingai lengvai prižiūrima. Kėdė buvo suprojektuota tokiu būdu, kad leistų Jums atsipalaiduoti ir jaustis patogiai. Atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o sėdimoji dalis yra komfortiškai minkšta.  

APDAILA

Kėdės kojų konstrukcija - juodai dažytas metalas, kuris vizualiai suteikia solidumo. Sėdimoji dalis ir nugaros atlošas yra aptraukti dirbtine oda, kuri yra atspari aplinkos poveikiui, todėl intensyvus kėdės naudojimas nepakenkia išvaizdai. Moderni kreminė kėdė - stilingas ir praktiškas juodo metalo ir kreminės spalvos odos derinys.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalinės, juodos spalvos. Sėdimoji dalis ir atlošas: kreminės spalvos dirbtinė oda. Kitos galimos šios kėdės spalvos: ruda ir juoda. Kėdės išmatavimai: aukštis - 89 cm, gylis - 43 cm, plotis - 50 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši Moderni kreminė kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR