BALDAI

Pagrindinis

Dvivietė odinė sofa Simbiosi B760

stock

Prekę turime

Dvivietė odinė sofa Simbiosi B760

1899

Dvivietė odinė sofa Simbiosi B760 – tai puikus pasirinkimas itališkų baldų mėgėjams. Ši dvivietė odinė sofa puikus jūsų namų aksesuaras, papildysiantis jūsų namus ir suteikiantis jums malonų komfortą. Dieną galėsite džiaugtis patogiu sėdėjimu, o naktį, esant poreikiui, odinė sofa gali tapti ramaus miego oaze, netikėtiems svečiams priglausti ir pailsėti.

Efektyvumas ir kokybė

Šio modelio dvivietė odinė sofa yra dengta minkšta, šimtaprocentine natūralia oda. Natūralios odos baldai yra patikimi ir ilgaamžiai, todėl greitai nebus sudėvėti.

Dvivietė odinė sofa - apie gamintoją

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Specifikacija

Dvivietė sofa turi tvirtas kojas, pagamintas iš medienos. Dvivietė sofa: 106*214 cm   Galbūt šis baldų modelis Jums per mažas? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/   Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR