BALDAI

Pagrindinis

Geltona veliūro kėdė VK-04

stock

Geltona veliūro kėdė VK-04

48

Neturime

Geltona veliūro kėdė tai ryškus Jūsų interjero elementas, kuris neliks nepastebėtas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad geltonos spalvos kėdė nepasižymi plačiu pritaikymu. Tačiau tai klaidinga nuomonė. Būtent toks ryškus baldas pabrėžia namų stiliaus unikalumą ir suteikia komforto jausmą. Be to, geltona veliūro kėdė buvo pagaminta pasitelkus naujausias rinkos technologijas ir naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, kas leis ja džiaugtis ilgus metus.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Geltona veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir bukmedžio masyvo. Geltonas gobelenas yra malonus prisilietimui, namams suteikia jaukumo jausmą ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Bukmedžio masyvas tarsi leidžia priartėti prie gamtos. Jis yra tvirtas ir solidus. Geltona veliūro kėdė buvo suprojektuota norint pasirūpinti Jūsų sveikata ir komfortu: atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o sėdimoji dalis yra minkšta ir patogi.

APDAILA

Sėdimoji dalis bei nugaros atlošas yra aptraukti šiltos geltonos spalvos dygsniuotu gobelenu. Jis yra minkštas ir džiugins Jūsų akį kiekvieną dieną. Bukmedžio masyvas buvo panaudotas kėdės kojų konstrukcijos gamybai. Jis savo ruožtu, suteikia natūralumo pojūtį. Juk reikia tiek nedaug, kad Jūsų namai atrodytų ypatingai!    

SPECIFIKACIJA:

Kojos: bukas-metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: geltonos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: juoda. Kėdės išmatavimai: aukštis - 83 cm, gylis - 40 cm, plotis - 45 cm, sėdimosios dalies aukštis - 45 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši geltona veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR