BALDAI

Pagrindinis

Išskirtinio dizaino valgomojo kėdė Rosa

stock

Prekę turime

Išskirtinio dizaino valgomojo kėdė Rosa

195

Išskirtinio dizaino valgomojo kėdė Rosa papuoš jūsų valgomajį ar virtuvę. Tai yra puiki sintezė, tarp švelnios medžiagos ir metalo kosntrukcijos. Taip pat čia susijungia švelnios ir apvalios formos, su griežtais kampais. Jeigu norite tvirtos valgomojo kėdės, kuri tarnaus daugybę metų, tačiau taip pat ir stilingos interjero detalės, tad šis baldas yra būtent tai. Puikiai papildys tiek jau esamą interjerą, tiek ir naujai įrenginėjamus arba renovuojamus namus.

SĖDYNĖ IR ATLOŠAS

Šios kėdės sėdimoji dalis yra minkšta, kad galėtumėte patogiai leisti ilgus vakarus su šeima ar artimaisiais. Tvirtos metalo konstrukcijos kojos suteikia stabilumą. Metalo konstrukcija kyla iki atlošo viršaus, kad išlaikytų vientisą šios interjero detalės tvirtumą. Pats atlošas yra išgaubtas, kad patogiai laikytų jūsų nugarą ir šonus. Tai yra funkcionalus dizainas, kuris randa balansą tarp grožio ir praktiškumo.

APDAILA

Išskirtinio dizaino valgomojo kėdė Rosa gali pasigirta tvirta metalo konstrukcija, kuri leidžia suteikti lengvumo įspūdį. Aukso spalvos kojos ir kitos konstrukcijos dalys suteikia solidumo ir prabangos jausmą, bei pagyvina visą interjerą. Medžiaginis tekstūra yra švelni, maloni liesti ir sėdėti, tiek ir šaltomis žiemomis, tiek ir karštomis vasaros dienomis. Žalia spalva, su elektriniu atspalviu sukurs malonų kontrastą įvairiuose interjeruose.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės auksinės spalvos. Sėdimoji dalis ir atlošas: audinys yra tankus, medžiaginis. Spalvos: Žalia su elektriniu atspalviu. Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių. Kėdės išmatavimai: aukštis 89 cm, gylis 48 cm, plotis 50 cm, sėdimosios dallies aukštis 43 cm.   Jeigu išskirtinio dizaino valgomojo kėdė Rosa kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook  

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR