BALDAI

Pagrindinis

Išskleidžiama sofa-lova Duo Flex

stock

Prekę turime

Išskleidžiama sofa-lova Duo Flex

1949

Turite ribotą erdvę namuose, tačiau norite priimti svečius savaitgaliui? Išskleidžiama sofa-lova Duo Flex puikiai tiks jūsų jaukiems namams. Šis baldas sukurtas nedidelėms svetainėms ir studio tipo butams, tačiau puikiai tiks sodyboje ar namuose tų, kurie vertina modernų funkcionalumą ir nenori užgriozdinti erdvės dideliais baldais. Vokietijos modernių ir funkcionalių baldų gamintojas POCO pagalvojo apie maksimalų komfortą, minimalioje erdvėje. Išskleidžiama sofa-lova Duo Flex yra vos 95cm gylio, sofos pavidale, tačiau išskleista pasiekia 205cm. Galite nesirūpinti savo svečių patogumu. Rūpestis bus juos išprašyti.

Modernus funkcionalumas

Kaip ir daugelis Vokietijos baldų gamintojo POCO, išskleidžiama sofa-lova Duo Flex orientuojasi į maksimalų funkcionalumą ir erdvės išnaudojimą. Papildomai galite rinktis iš skirtingų porankių tipų - jų tarpe ir reguliuojami porankiai, knygos skaitymui ar ilgiems ir jaukiems filmų vakarams. Taip pat rinktitės iš skirtingų baldo kojų, spalvų, tekstūrų ir raštų. Užsukę į Rivjeros baldų salonus Vilniuje ir Kaune, galėstie iš arčiau pamatyti šią sofą-lovą ir gausybė kitų baldų, bei priedų - kėdės, stalai, pufai, patalynės dėžės. Viskas ko reikia jūsų jaukiems namams.

Išmatavimai

Sofa:
 • Aukštis - 90cm
 • Plotis - 244cm
 • Gylis - 95cm
Lova:
 • Plotis - 180cm
 • Gylis (ilgis) - 205cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą. Jeigu išskleidžiama sofa-lova Duo Flex ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/ Prie šio kampo puikiai dera medžio akmens masės stalai: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR