BALDAI

Pagrindinis

Jaukus nedidelis stalas Kelebek

stock

Prekę turime

Jaukus nedidelis stalas Kelebek

259

Jaukus nedidelis stalas Kelebek sukurs nepaprastą jaukumą jūsų namuose. Dėl savo protingų išmatavimų, puikiai tiks vieno kambario ar studio butuose, kuriuose yra ribota erdvė. Ypač puikiai tinka erdvėse, kuriuose valgomasis yra sujungtas su virtuve. Spinduliuojantis jaukumu ir šiluma stalas leis džiaugtis kiekvienu prisėdimu. Šviesaus marmuro spalva ir tekstūra sukuria klasikinį jausmą, kuris persipina su švelniomis linijomis. Su šiuo stalu sukurkite savo mažą stebuklą, kiekvienos vakarienės ar pusryčiu metu. Nors šis stalas yra nedidelis, jis lasvai talpina keturis žmones, tad net ir turėdami svečiu, galėsite juos drąsiai priimti. Leiskite sau pasimėgauti jaukumu, kurį sukuria šis valgomojo baldas.

SUDERINAMUMAS

Šis šviesaus marmuro spalvų ir tekstūros stalas nuostabiai dera švelniomis linijomis. Kaip matote nuotraukose, grožis taip pat atlieka funkciją. Aukso spalvos kojos spinduliuoja solidumu ir prabanga. Leiskite sau mėgautis kiekviena akimirka, pasisemti pozityvios energijos ir neštis ją su savimi. Nedidelis kojų išnešimas suteikia ypatingo stabilumo, tad stalą galėsite naudoti ne tik valgymui, bet ir darbui namuose. Puikiai dera su įvairiuomis kėdėmis. Nuo minimalistinių medinių, iki ekstravagantiškų interjero akcentų. Šviesaus marmuro spalva suteikia natūralių medžiagų jausmą ir leidžia be vargo suderinti tiek su naujos statybos butais, kuriuose dominuoja minimalistiniai akcentai, tiek ir senesniuose namuose, jeigu norite atsinaujinti. Šis stalas iškart įkvėps naujos gyvybės į bet kuriuos namus.

SPECIFIKACIJOS

 • Skersmuo – 100cm
 • Aukštis – 75cm
Dėl kitų variacijų – apsilankykite Rivjeros baldai salonuose Vilniuje ir Kaune. Mūsų baldų specialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią baldą.

Jaukus nedidelis stalas Kelebek  – įkvėpkite gyvybės savo namams

Jeigu ieškote kitų baldų, kurie galėtų papildyti šį stalą, pažvelkite į mūsų valgomojo baldų asortimentą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/ Nusprendėte šį stalą pastatyti svetainėje, pasisemkite idėjų čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/   Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma stalų gali būti derinami pagal jūsų poreikį – galite pasirinkti reikiamo dydžio, spalvų ir tekstūrų stalus.   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Galite sekti mus Facebook paskyroje: Facebook

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR