BALDAI

stock

Prekę turime

Kėdė Reynosa

299

Liko 4

Kėdė Reynosa yra sukurta įsilieti ir papildyti bet kokį valgomąjį. Metalinės kojos, yra tvirtos ir prideda papildomo komforto ir minkštumo, dėl savo išskirtinės formos. Sėdimoji dalis yra minkšta, tad leis patogiai sėdėti ilgų vakarienių ar pietų metu, su šeima ar artimaisiais. Ši valgomojo kėdė turi Išgaubtą atlošą, kuris maloniai prilaikys jūsų nugarą ir šonus ir leis pasijausti, tarsi sėdint fotelyje. Audinys yra lengvai valomas, tad galite nesijaudinti dėl dėmių ir išlietų skysčių. Puikiai tinka tiek turintiems vaikų, tiek mėgstantiems priimti svečius ilgesniems pasisėdėjimams. Visumoje tai yra ilgaamžis ir praktiškas valgomo baldas, kuris jums tarnaus daugybę metų.

SUDERINAMUMAS

Ši valgomojo kėdė yra įkvėpta gamtos. Šviesi smėlio spalva užpildo erdves, tačiau neišsišoka ir nelenda į akis. Nesvarbu, koks yra jūsų namų ir valgomojo interjero dizainas, šios spalvos kėdė puikiai įsilies ir prisidės prie bendro namų jaukumo. Nerūdijančio plieno kojos atspindi aplinkines spalvas, bei tekstūras, bei padeda šiai kėdei įsilieti į aplinką. Kėdė Reynosa puikiai dera su natūralaus medžio, medžio masyvo ir akmens masės stalais, kurių gausų pasirinkimą rasite Rivjeros baldų salonuose. Šis valgomojo baldas puikiai derės tiek naujos statybos būstuose, tiek ir senesniuose interjeruose, kuriuos norisi atnaujinti ir įkvėpti šviežių vėjų.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės Sėdimoji dalis ir atlošas: Audinys Spalvos: Šviesiai pilka Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių. Kėdės išmatavimai: aukštis 92 cm, plotis 60 cm, gylis 65 cm.   Jeigu Kėdė Reynosa neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia.   Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia.    

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR