BALDAI

Pagrindinis

Koralo spalvos veliūro kėdė VK-01

stock

Prekę turime

Koralo spalvos veliūro kėdė VK-01

69

Koralo spalvos veliūro kėdė tai detalė, kuri suteiks Jūsų interjerui naują gyvenimą. Ji yra išskirtinė, graži, praktiška ir patogi. Koralo spalva pabrėš Jūsų individualumą ir įneš daug pozityvių natų į Jūsų kasdienybę. Koralo spalvos veliūro kėdė taps Jūsų namų dalimi ilgiems metams.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Koralo spalvos veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Minėtas metalas yra ypatingas tuo, kad vizualiai neatskirsite jo nuo medžio. Taigi pasirinkus šią kėdę laimite dvigubai: gaunate metalo stabilumą ir medžio jaukumą. Gobelenas yra nuostabus ne tik savo spalva, o dar ir mielas prisilietimui. Jo priežiūra nesukelia rūpesčių. Išorinė atlošo pusė yra dygsniuota, kas paverčia šią kėdę dar žavingesne. Koralo spalvos veliūro kėdė patogiai palaiko stuburą ir yra minkšta.  

APDAILA

Kėdės sėdimąją dalį ir nugaros atlošą tikrąja to žodžio prasme papuošė koralo spalvos gobelenas, kuris interjerui suteikia šilumos ir jaukumo. Antra kėdės dalis – metalas. Iš jo buvo pagaminta kėdės kojų konstrukcija. Dėka to, kad tai kokybiška medžio imitacija, pasijausite arčiau gamtos. Koralo spalvos veliūro kėdė - drąsios asmenybės pasirinkimas.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: koralo spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: šviesiai pilka, tamsiai pilka. Kėdės išmatavimai: aukštis - 76 cm, gylis - 46 cm, plotis - 52 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR