BALDAI

Pagrindinis

Mėlyna veliūro kėdė VK-03

stock

Prekę turime

Mėlyna veliūro kėdė VK-03

59

Mėlyna veliūro kėdė tai išskirtinis interjero akcentas, kuris apjungia eleganciją ir komfortą. Sodri mėlyna spalva yra viena populiariausiu ir visada patvirtina gerą šeimininkų skonį. Mėlyna veliūro kėdė buvo pagaminta besinaudojant naujausiomis rinkos technologijomis kartu su aukščiausios kokybės medžiagomis, todėl ištikimai tarnaus Jums ilgus metus.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Mėlyna veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Šis metalas tai unikali medžio imitacija, net atidžiausia akis nepastebės skirtumo. Taigi, kaip metalas tai stabilumo ir patvarumo garantas, o vizualiai – prijaukinta gamta. Mėlynas gobelenas yra malonus prisilietimui, suteikia jaukumo, o jo priežiūra yra paprasta. Mėlyna veliūro kėdė buvo projektuota taip, kad atlošas palaikytų stuburą teisingoje padėtyje, o sėdimoji dalis būtų patogi ir minkšta.  

APDAILA

Mėlynos spalvos gobelenas „apkabina“ kėdės sėdimąją dalį ir nugaros atlošą. Jis yra pasakiškai malonus prisilietimui ir mielas akiai. Metalas, kuris buvo panaudotas kėdės kojų konstrukcijos gamybai yra tvirtas ir patikimas, o vizuali medžio imitacija suteikia natūralumo pojūtį. Mėlyna veliūro kėdė - prabangus mėlyno gobeleno ir metalo, kuris yra tarsi medis, duetas.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: mėlynos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: šviesiai pilka, alyvinė, tamsiai pilka. Kėdės išmatavimai: aukštis - 76 cm, gylis - 46 cm, plotis - 52 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši Mėlyna veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR