BALDAI

Pagrindinis

Minkšta kėdė Hamilton

stock

Prekę turime

Minkšta kėdė Hamilton

159

Minkšta kėdė Hamilton yra daugiau, nei valgomojo baldas. Tai ne tik kėdė, ar interjero detalė, tai jūsų namų puošmena. Pamirškite minimalizmą ir leiskite sau jaustis patogiai bei komfortiškai. Minkštos kėdės Hamilton yra pagamintos Lietuvoje, apjungiant natūralias medžiagas, tradicijas ir naujas technologijas. Galite būti ramūs, kad savo namuose turėsite aukščiausios kokybės valgomojo kėdes, kurias įvertinsite patys ir jūsų svečiai. Šios kėdės puikiai dera su medžio ir akmens masės stalais

Sėdimoji dalis ir atlošas
Minkšta kėdė Hamilton yra aptraukta švelniu veliūru, kuris sukuria papildomą jaukumo ir solidumo jausmą. Ypač minkštos sėdimoji ir atlošo dalys, per kelias sekundes, prisitaikys prie jūsų formų ir leis pasijausti, lyg tai visada buvo būtent jūsų vieta. Kadangi kėdė nėra surenkama, ji pasižymi ypač dideliu tvirtumu. Tai reiškia, kad net ir po kelių metų naudojimo, galėsite nesukti galvos dėl klibėjimo ar standumo praradimo.
Sukurkite savo dizainą
Minkštos kėdės Hamilton yra gaminamos Lietuvoje, tad pagal jūsų pageidavimą galime pagaminti išskirtines kėdes būtent jūsų valgomajam. Rinkitės iš gausybės natūralių medžiagų, apmušalų ir spalvų. Minkštos kėdės Hamilton taps neatskiriama jūsų namų dalimi. Norėdami iš arčiau pamatyti, paliesti ar užsisakyti šias ir kitas kėdes, užsuktię į Rivjeros baldai saloną. Taip pat, mūsų baldų salonuose galite pamatyti, paliesti ir išsirinkti iš siūlomų medžiagų, kėdės apmušimui. Jeigu kuriate savo namų interjerą, galime pasiūlyti didelį pasirinkimą virtuvės ir valgomojo baldų, kurie puikiai tiks prie šių kėdžių. Galite užsisakyti visą valgomojo komplektą, taip sukurdami išskirtinį ir individualų pojūtį savo namuose.
Neradote, ko ieškote?
Jeigu abejojate ar ši minkšta kėdė Hamilton yra tai ko ieškote, pažvelkite į mūsų valgomojo kėdžių asortimentą ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/. Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/ Nuotraukose matomas stalas - Capri. Šį stalą galite pamatyti mūsų baldų salonuose, arba įsigyti internetu: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/katalogas/stalas-index/ Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai  

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR