BALDAI

Pagrindinis

Minkštas medžiaginis kampas Dover

stock

Prekę turime

Minkštas medžiaginis kampas Dover

2999

Minkštas medžiaginis kampas Dover - tai modernaus dizaino minkštas kampas, kuris suteiks šviesos ir lengvumo pojūtį jūsų svetainėje. Vokietijos baldų gamintojo POCO kampas gali būti komplektuojams su minkštu pufu ir foteliu, norint išlaikyti interjero dizaino tęstinumą. Minkštas medžiaginis kampas Dover puikiai tinka tiek norintiems atsinaujinti ir įkpvėti šviežumo jau esamiems namams, tiek kuriantiems ar renovuojantiems savo namus. Renkantis visą komplektą galėsite nesukti galvos dėl svečių skaičiaus ir drąsiai talpinti visus artimuosius, ilgiems pasisėdėjimams vakarais. Aukštos baldo kojos sukuria atstumą nuo grindų, taip sukuriant lengvumo pojūtį. Priedo - supaprastina namų priežiūrą.

Didelis kombinacijų pasirinkimas

Kaip ir daugelis Vokietijos gamintojo POCO baldų, minkštas medžiaginis kampas Dover gali pasiūlyti gausybę variacijų, kadangi tai yra modulinis baldas. Visų pirma - priklausomai nuo jūsų svetainės išplanavimo, kampas gali būti užsakomas su veidrodiniu L išplanavimu. Galite rinktis iš skirtingų spalvų ir tekstūrų. Pridėti ar atimti pufą ir derinti krėslą. Užsukę į Rivjeros baldų salonus, galite iš arti pamatyti šį baldą, jį išmėginti, išsirinkti norimą spalvą. Mes jums padėsime pasirinkti papildomus baldus, kurie be vargo įsilies į jūsų namų interjerą. Reguliuojami porankiai ir nugaros atlošai leis sukurti aukščiausios klasės namų kino teatro erdvę.

Išmatavimai

 • Aukštis: 93cm
 • Plotis: 310cm
 • Gylis: 247cm

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą. Jeigu minkštas medžiaginis kampas Dover ne jums, pažvelkite į mūsų sofų lovų pasirinkimą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/ Prie šio kampo puikiai dera medžio akmens masės stalai: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR