BALDAI

Pagrindinis

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U200

stock

Prekę turime

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U200

2499

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U200 - tai itin kokybiškų, itališkų baldų komplektas, kurį sudaro dvivietė sofa ir fotelis papildysiantis jūsų namus ir suteiksiantis jums malonų komfortą. Dieną galite džiaugtis patogiu sėdėjimu, o naktį, esant poreikiui dvivietė sofa gali tapti saldaus miego oaze, netikėtiems svečiams priglausti ir pailsėti.

Efektyvumas ir kokybė

Itališkas minkštų baldų komplektas gali būti efektyviai išdėstytas pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Šio modelio dvivietė sofa ir fotelis yra dengti minkšta oda. Odiniai baldai yra patikimi ir ilgaamžiai, todėl greitai nebus sudėvėti. Natuzzi Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių. 

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U200 - specifikacija

Dvivietės sofos išmatavimai: 219 × 95 cm arba 180 × 95 cm Fotelio išmatavimai: 112 × 95 cm Firminiai Itališki baldai, kurių spalvas ir audinius nuo šiol galite rinktis pagal individualų užsakymą.   Galbūt šie minkštų baldų komplektai jums per dideli? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį, kur yra minkšti kampaihttps://rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/odiniai-kampai/   Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR