BALDAI

Pagrindinis

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U220

stock

Prekę turime

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U220

3499

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U220 - itališkų baldų komplektas, kurį sudaro trivietė sofa, dvivietė sofa ir fotelis puikiai papildysiantis jūsų namų svetainę ir suteiksiantis jums malonų komfortą. Šiuo minkštų baldų komplektu galite džiaugtis vienoje erdvėje, o taip pat galite paskirstyti pagal poreikį skirtingose patalpose ir džiaugtis vientisumu ir kokybe iš bet kurios namų erdvės.

Efektyvumas ir kokybė

Minkštų baldų komplektas gali būti išdėstytas vienoje erdvėje, arba per kelias erdves, taip suteiksite namams vientisumo, o kokybiški odiniai baldai jus džiugins bet kurioje jūsų namų erdvėje. Išskirtinė sodri pilka spalva ar sodri kreminė spalva suteiks gražų akcentą jūsų namams, o šimtaprocentinė oda suteiks ilgaamžiškumo, džiaugiantis patikimais baldais. Natuzzi Softaly yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais išleidžia virš 50 naujų modelių į rinką. Įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Minkštų baldų komplektas Natuzzi Softaly U220 - specfikacija

Trivietės sofos išmatavimai: 210 × 90 cm Dvivietės sofos išmatavimai: 166 × 90 cm Fotelio išmatavimai: 110 × 90 cm   Firminiai Itališki baldai, kurių spalvas ir audinius nuo šiol galite rinktis pagal individualų užsakymą.   Galbūt šie minkštų baldų komplektai jums per dideli? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį, kur yra minkšti kampaihttps://rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/odiniai-kampai/   Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR