BALDAI

stock

Prekę turime

Minkštų baldų komplektas Raniero B736

2399

Minkštų baldų komplektas Raniero B736 – tai išskirtinio dizaino trijų dalių modelis, mėgstantiems jaukumą ir itališką kokybę. Šį komplektą gali sudaryti dvivietė sofa, fotelis ir kampas. Šiuo minkštų baldų komplektu galite džiaugtis vienoje erdvėje ar paskirstyti pagal poreikį skirtingose erdvėse ir džiaugtis vientisumu ir kokybe iš bet kurios namų erdvės.

Efektyvumas ir kokybė

Minkštų baldų komplektas gali būti išdėstytas vienoje erdvėje, arba per kelias erdves, taip suteiksite namams vientisumo, o kokybiški odiniai baldai jus džiugins bet kurioje jūsų namų erdvėje. Šviesi spalva papuoš bet kokio stiliaus namus - nuo klasikos iki moderno. Šimtaprocentinė oda užtikrina ilgaamžiškumą, tad galėsite džiaugtis patikimais baldais.

Minkštų baldų komplektas - apie gamintoją

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Specifikacija

Minktšų baldų komplekto kojos pagamintos iš metalo. Dvivietė sofa: 220*93 cm Fotelis: 90*45 cm Odinis kampas: 328*266 cm

Minkštų baldų komplektas - galimybė rinktis

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį - galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas bei fotelius, pasirinkti patinkačias medžiagas.   Galbūt ieškote mažesnės komplektacijos rinkinio? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį, kur pateikiame gausų svetainės baldų asortimentą:  https://rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/odiniai-kampai/ Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR