BALDAI

Pagrindinis

Moderni juoda kėdė VK-05

stock

Prekę turime

Moderni juoda kėdė VK-05

74

Moderni juoda kėdė tai nėra tiesiog baldas skirtas virtuvei. Tai svarbi interjero dalis, užtikrinanti praktiškumą ir komfortą, bei tarnaujanti kaip namų puošmena. Juoda spalva yra plačiai pritaikoma – ji ne tik puikiai įsilieja į kaprizingą aplinką, bet ir prisitaiko prie modernios klasikos gerbėjų namų įvaizdžio. Moderni juoda kėdė buvo pagaminta pasitelkus naujausias rinkos technologijas, kartu naudojant tik aukštos kokybės medžiagas, todėl galite būti tikri, kad ji tarnaus Jums ilgus metus.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Moderni juoda kėdė yra pagaminta iš dirbtinės odos ir metalo. Dirbtinė oda atrodo šiuolaikiškai, yra maloni prisilietimui ir labai lengvai prižiūrima. Metalas užtikrina stabilumą ir patvarumą. Kėdė buvo suprojektuota tokiu būdu, kad leistų Jums maksimaliai atsipalaiduoti bei jaustis patogiai. Kėdės sėdimoji dalis yra minkšta, o jos atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje.  

APDAILA

Kėdės kojų konstrukcija yra pagaminta iš juodai dažyto metalo. Metalo ir juodos spalvos duetas suteikia solidumo. Sėdimoji dalis bei nugaros atlošas yra aptraukti juodos spalvos dirbtine oda. Ji pasižymi aukštu atsparumo lygiu, todėl intensyvus kėdės naudojimas nepakenkia išvaizdai. Moderni juoda kėdė - stilingas ir praktiškas metalo ir odos derinys.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalinės, juodos spalvos. Sėdimoji dalis ir atlošas: juodos spalvos dirbtinė oda. Kitos galimos šios kėdės spalvos: kreminė ir ruda. Kėdės išmatavimai: aukštis - 89 cm, gylis - 43 cm, plotis - 50 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši Moderni juoda kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR