BALDAI

Pagrindinis

Odinė trivietė sofa ir foteliai Cortesia A399

stock

Prekę turime

Odinė trivietė sofa ir foteliai Cortesia A399

3999

Odinė trivietė sofa ir foteliai Cortesia A399

Itališkų baldų mėgėjams pristatome modelį Natuzzi Editions Cortesia A399 – tai rinkinys, kurį sudaro odinė trivietė sofa ir du odiniai foteliai. Tai puikus rinkinys, papildysiantis jūsų namus ir suteikiantis jums malonų komfortą. Dieną galite džiaugtis patogiu sėdėjimu, o naktį, esant poreikiui trivietė sofa gali tapti saldaus miego oaze, netikėtiems svečiams priglausti ir pailsėti.

Efektyvumas ir kokybė

Itališkas minkštų baldų komplektas gali būti efektyviai išdėstytas pagal jūsų poreikius. Tad esant poreikiui, galite sėkmingai baldus perstatinėti taip, kaip jums norisi. Šio modelio trivietė sofa ir foteliai yra dengti minkšta, šimtaprocentine natūralia oda. Natūralios odos baldai yra patikimi ir ilgaamžiai, todėl greitai nebus sudėvėti.

Specifikacija

Šio minkštų baldų komplekto kojos pagamintos iš medienos. Trivietė sofa: 225*100 cm arba 195*100 cm Fotelis: 90*48 cm

Apie gamintoją

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Minkštų baldų komplektas - galimybė pritaikyti pagal savo poreikius

Trivietė sofa ir foteliai gali būti pagaminti iš daugybės įvairių audinių ar natūralios odos. Audiniai skirstomi į skirtingas kategorijas. Kiekviena kategorija turi skirtingą kainų lygį. O jei šis komplektas yra per didelis - Kviečiame užsukti į mūsų sofų puslapį: https://rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/   Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį - galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas bei fotelius, pasirinkti patinkačias medžiagas.   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR