BALDAI

stock

Prekę turime

Odiniai baldai 3+1 U074

3099

Odiniai baldai 3+1 U074. Komplektą sudaro trivietė ir fotelis. Integruoti elektriniai reglaineriai galima rinktis kaip papildomą pasirinkimą. Spalva: pasirenkamos.

Svetainės baldų komplektas priekinė dalis ir atlošalai pagaminti iš jaučio odos. Nugarinė dalis taip pat natūrali oda. Trivietė minkšto komplekto dalis gali turėti elektrinius reglainerius. Lengvu mygtuko paspaudimu priversite reglainerį skleistis į Jums patogią padėtį. Tai kur kas komfortiškesnis sprendimas už mechaninius reglainerius, nes esant noriui reglainerį galite sustabdyti bet kokioje padėtyje.

Odiniai baldai tai vienas iš puikiausių dalykų ka duoda mums gamta. Tai puikiausias pasirinkimas šeimoms turinčioms mažus vaikus. Lengva priežiūra ir valymas tai tik nedaugelis privalumų turint odinius baldus. 

Šie odiniai baldai puikus pasirinkimas, siekiantiems svetainėje susikurti sąvitą komforto zoną, kurioje puikiai jausis visi šeimos nariai.

Odiniai baldai išmatavimai: trivietė sofa ilgis 233 cm, fotelis 118 cm, gylis 97 cm, aukštis 92 cm. Sėdimos dalies aukštis 44 cm, sėdimos dalies gylis 56 cm.

Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt

Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.

Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galbūt Jums komplektas sudarytas iš dviejų sofų ir fotelio yra per didelis? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį kur yra tik sofos: https://rivjera.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR