BALDAI

Pagrindinis

Odinis kampas Natuzzi Editions Saggezza B619

stock

Prekę turime

Odinis kampas Natuzzi Editions Saggezza B619

3999

Odinis kampas Natuzzi Editions Saggezza B619 – stilingo dizaino didelis ir erdvus sėdimasis kampas, kuris puikiai sutalpins ne vieną atvykusį svečią, o jūsų namams taps puošmena. Jei turite didelio ploto patalpas ir ieškote, kaip įkurti poilsio zoną – šis modelis gali jums tikti.

ODINIS KAMPAS - EFEKTYVUMAS IR KOKYBĖ

Odinis kampas įsilieja į jūsų namų erdvę ir pateisina asmeninius poreikius. Jo funkcionalumas leidžia atsipalaiduoti norimoje pozoje, o išvaizda – pagal kiekvieno norus, nes medžiagas ir spalvas galite išsirinkti savarankiškai - pritaikyti pagal individualų jūsų namų stilių. Tačiau mes pristatome jums universalią, juodą odinio kampo spalvą,  kuri puikiai derės prie bet kokio jau įkurto dizaino jūsų namuose. Odinis kampas yra padengtas šimtaprocentine oda – tad galėsite džiaugtis šiuo baldu ne vienerius metus. Saggezza B619 modelis turi daug variacijų, tad galite pasirinkti ne tik kampą, bet ir dvivietę sofą ar fotelį.

APIE GAMINTOJĄ

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

SPECIFIKACIJA

Šių baldų komplekto kojos pagamintos iš metalo. Odinis kampas: 292*234 cm Dėl kitų variacijų - teirautis pardavėjo.

ODINIS KAMPAS - GALIMYBĖ PRITAIKYTI PAGAL ASMENINIUS POREIKIUS

Jei ieškote ir kitų baldų, kurie galėtų apipavidalinti jūsų namus ir valgomąjį - pasižvalgykite po mūsų valgomojo baldų asortimentą https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį - galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas bei fotelius, pasirinkti patinkačias medžiagas.   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR