BALDAI

stock

Prekę turime

Raudonas minkštas kampas Houston

2999

Mes suprantame, kad ne visi mėgsta juodą ir baltą. Tuo labiau ne visiems prie širdies pastelinės, kreminės ar šampano spalvos. Daugelis vyrų pasakytų, kad purpurinė ar persiko spalvos aplamai neegzistuoja. Šis Vokietijos baldų gamintojo raudonas minkštas kampas Houston yra skirtias vertinantiems ryškias spalvas ir aiškias interjero linijas, bei detales. Baldas skirtas erdviems namams, bei žmonėms mėgstantiems komfortišką poilsį, bei dvasios ramybę, kad visi svečiais galės patogiai atsisėsti.   Praktiški dizaino sprendimai Raudonas minkštas kampas Houston siūlo nepaprastai daug skyrių, kuriuose galite sudėti patalynę, pagalvėles, pledus ar kitus daiktus, norėdami palaikyti idealią tvarką namuose. Pamirškite apie galvos sukimą ir vietos ieškojimą daiktams. Šis minkštas kampas jums tarnaus kaip poilsio ir komforto zona, ryški interjero detalė ir vieta, kur telpa kiti jaukaus vakaro priedai ir elementai. Išbandėme - telpa daugiau užkandžių, nei sugebame suvalgyti. Kaip ir galima tikėtis iš baldų gamintojo POCO, raudonas minkštas kampas Houston yra puikiai apgalvotas ir sukomplektuotas. Norėdami pamatyti daugiau šio baldų spalvų ir variacijų, užsukitę į Rivjeros baldų salonus Vilniuje ir Kaune, kur mes jums padėsime susikurti išskirtinę poilsio zoną namuose.

Apie Gamintoją

POCO yra Vokietijos baldų gamintojas, kuris orientuojasi į maksimalų praktiškumą ir modernų patogumą. Įmonė nuolatos investuoja į naujų technologijų, konceptų ir dizainų kūrimą, taip užtikrindami, kad kiekvienas jų baldas gali turėti daugybę kombinacijų, formų, splavų ir tekstūrų. POCO inžinieriai ir dizaineriai renkasi natūralias medžiagas – medis, metalas, medvilnė ir oda sėdimiems ir liečiamiems paviršiams, taip suderindami modernias technologijas ir klasikines detales. Daugelį POCO baldų galite kombinuoti pagal savo poreikius, namų erdvę ir spalvų paletę. Rivjeros baldų salonuose padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą ir sukurti nepamirštamą namų jaukumą. Jeigu raudonas minkštas kampas Houston pasirodė pernelyg didelis ar ryškus, pažvelkite į mūsų sofų-lovų pasirinkimą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/ Prie raudono minkšto kampo Houston derės šie stalai: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/   Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR