BALDAI

stock

Prekę turime

Ruda sofa lova Ralph

Griežtų linijų sofa lova iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti sunkiai pritaikoma gyvenamojoje erdvėje, gal todėl natūralios odos sofa dažniausiai randa sau vietą darbo aplikoje, tačiau nesileiskime apsigauti. Ši sofa su miegojimo mechanizmu turi begalę atpalaiduojančių funkcijų, kurias galėsite pritaikyti pagal individualius poreikius. Reguliuojami galvos atlošai leidžia atpalaiduoti kaklo raumenis po įtemptos dienos, o elektrinė atsipalaidavimo funkcija – tai unikali šios sofos transformacija. Paspaudus po ranka esantį mygtuką išsiskleidžia kojų atramos mechanizmas, kuris ergonomiškai prisitaiko prie kūno linijų. Išbandžius šiuos sofos lovos funkcionalumus suprasite, ką iš tikrųjų reiškia atsipalaidavimas.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Ruda sofa lova pasižymi aukšta kokybe. Sofa pagaminta iš poliuretano super-soft putų bei vingiuotų spyruoklių. Šios savybės užtikrina, kad sofa ne tik leis kokybiškai pailsėti, bet ir itin ilgai tarnaus. Patvarus sofos lovos korpusas bei naujos kartos mechanizmai – aukštos kokybės įrodymas. Sofa aptraukta natūralia oda (yra daugiau pasirinkimų), todėl yra ypatingai lengvai prižiūrima. Projektuojant šią sofą buvo siekiama gauti kuo ergonomiškesnę formą, kad atsisėdus būtų jaučiamas didžiausias komfortas. Sofos atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o papildomi funkcionalumai tik dar labiau praplėčia atsipalaidavimo galimybes.  

IŠVAIZDA

Ruda sofa lova – tai nėra tiesiog baldas svetainei. Tai svarbi interjero detalė, kuri suteikia namams jaukumo bei komforto. Ruda spalva yra itin plačiai pritaikoma. Gali įsilieti į manieringą aplinką bei prisitaikyti prie modernios klasikos namų įvaizdžio. Ši sofa lova apipina modernumą bei klasiką, todėl būtų sunku aiškiai apibrėžti jos pritaikymo ribas. Ji gali būti naudojama tiek svetainėje, tiek biure ar laukiamajame. Akivaizdu tik viena, sofa suteiks komfortą kiekvienam atsisėdusiam. Sofa lova pritaikoma prie bet kokios erdvės, nes galima pasirinkti ir norimą kampo kryptį (keirė, dešinė).  

CHARAKTERISTIKA:

  • Putos super-soft,
  • poliuretano putos,
  • vingiuotos spyruoklės,
  • reguliojamos galvos atramos
  • elektrinė atsipalaidavimo funkcija,
  • natūrali oda, gobelenas, galimybė pasirinkti spalvą,
  • galimas krypties pasirinkimas (kairė, dešinė).
 

PRODUKTO APRAŠYMAS:

  • Trivietė sofa su miegojimo funkcija „DL“ tipo,
  • miegamasis plotas 163x220 cm,
  • apmušalai iš audinio,
  • galimybė šonus pagaminti iš natūralios odos.
 

IŠMATAVIMAI:

  • Ilgis 305 cm
  • Plotis 171 cm
  • Aukštis 75/101 cm
  Jeigu abejojate ar ši ruda sofa lova yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą:  https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/sofos-lovos/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų staliukų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/svetaines-baldai/kavos-staliukai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR