BALDAI

Pagrindinis

Rudas odinis kampas Brivido B757

stock

Prekę turime

Rudas odinis kampas Brivido B757

3999

Rudas odinis kampas Brivido B757– tai klasikinio stiliaus sofa, kuri komplektuojama su pufu. Šį modelį galite derinti ir prie asmeninių poreikių renkantis trijų dalių itališkų baldų komplektą, kurį sudaro trivietė sofa, dvivietė sofa ar fotelis. Šis minkštas odinis kampas labiausiai tinka klasikinio stiliaus interjerui, tačiau pripažinkime, kad iš pirmo žvilgsnio nesuderinami dalykai kartais sukuria didžiausią išskirtinumą. Tad drąsiai teigiame, kad šis odinis kampas gali būti pritaikytas prie kiekvieno namų stiliaus.

Efektyvumas ir kokybė

Odinis kampas yra universalios, rudos spalvos, lengvai įsilieja į bet kokių spalvų dizainą. Tad baldai greitai taps jūsų interjero dalimi. Rudas odinis kampas Brivido B757 yra pagamintas iš aukštos kokybės natūralios odos. Baldai jums tarnaus ilgai ir patikimai. Kiekvienas komplekto modelis gali turėti papildomą funkciją – miegojimo, gulėjimo, atsilošimo. Tad, jei turite tokių poreikių – kreipkitės ir atliepsime geriausius jūsų norus.

Odinis kampas - apie gamintoją

Natuzzi Editions yra pasaulyje gerai žinomas baldų gamintojas. Įmonė, turinti daugiau nei 60 metų patirtį yra viena didžiausių Premium klasės baldų gamintojų pasaulyje. Natuzzi vardas yra vienas žinomiausių pasaulyje. Vokietijos baldų gamintojams yra svarbiausia praktiškumas, o Italijos baldų gamintojams svarbiausia patogumas. Tad jeigu ieškote patogumo šis pasiūlymas būtent Jums.  Įmonė baldus pradėjo gaminti nuo 1959 metų. Įmonėje dirba virš 1500 darbuotojų. Kiekvienais metais į rinką išleidžia virš 50 naujų modelių. Natuzzi įmonė dalyvauja visose svarbiausiose Europos baldų parodose. Savo produkciją siunčia į daugiau nei 80 pasaulio šalių.

Specifikacija

Odinio kampo kojos pagamintos iš medienos. Rudas odinis kampas Brivido B757: 267*328cm

Minkštų baldų komplektas - galimybė rinktis

Jei neradote Jums patinkančio modelio internetinėje parduotuvėje, kviečiame užsukti į mūsų baldų saloną. Dauguma minkštų baldų komplektų gali būti derinami pagal jūsų poreikį - galite pasirinkti reikiamo dydžio sofas bei fotelius, pasirinkti patinkačias medžiagas.   Galbūt ieškote mažesnės komplektacijos rinkinio? Kviečiame užsukti į mūsų puslapį, kur pateikiame gausų svetainės baldų asortimentą. Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus.    

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR