BALDAI

Pagrindinis

Stilinga juoda kėdė VK-04

stock

Stilinga juoda kėdė VK-04

48

Neturime

Stilinga juoda kėdė tai interjero dalis, kuri vienija praktiškumą, komfortą bei pabrėžia namų stilių. Juoda spalva pasižymi plačiu pritaikymu – ji puikiai dera prie daug reikalaujančios aplinkos, bet lygiagrečiai tampa ir modernios klasikos gerbėjų favorite. Siekiant užtikrinti mūsų klientams baldų ilgaamžiškumą, Stilinga juoda kėdė buvo pagaminta pasitelkus naujausias rinkos technologijas ir aukštos kokybės medžiagas.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Stilinga juoda kėdė yra pagaminta iš bukmedžio masyvo ir gobeleno (veliūro). Bukmedžio masyvas tai stabilumo, patvarumo garantas, kuris kartu leidžia pasijausti arčiau gamtos. Prie jo priderintas gobelenas suteikia jaukumo jausmą, yra ypatingai malonus prisilietimui ir nesunkiai prižiūrimas. Stilinga juoda kėdė buvo suprojektuota galvojant apie maksimalaus komforto būseną bei Jūsų sveikatą - atlošas palaiko stuburą teisingoje padėtyje, o sėdimoji dalis yra patogiai minkšta.  

APDAILA

Kėdės kojų konstrukcija yra pagaminta iš bukmedžio masyvo. Ši medžiaga suteikia natūralumo pojūtį. Sėdimoji dalis bei nugaros atlošas yra aptraukti juodos spalvos dygsniuotu gobelenu. Jis yra minkštas, malonus ir prisilietimui ir Jūsų akiai, tačiau pakankamai atsparus, kad galėtų tarnauti ilgus metus. Stilinga juoda kėdė - idealus bukmedžio ir dygsniuoto gobeleno derinys.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: bukas-metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: juodos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: geltona. Kėdės išmatavimai: aukštis - 83 cm, gylis - 40 cm, plotis - 45 cm, sėdimosios dalies aukštis - 45 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši Stilinga juoda kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR