BALDAI

Pagrindinis

Stilinga valgomojo kėdė Marmaris

stock

Prekę turime

Stilinga valgomojo kėdė Marmaris

145

Stilinga valgomojo kėdė Marmaris papuoš jūsų valgomajį ar virtuvę. Jeigu norite išskirtinio valgomojo baldo, su charakteriu, tai yra puikus pasirinkimas. Įkėvpkite spalvų ir žaismingumo į kasdienybę ir susikurkite atmosferą, kurioje gera ir patogu būti ilgais vakarais su šeima. Išskirtinė tekstūra ir dizainas padės šioms kėdėms įsilieti į jūsų namų interjerą, o jums susikurti išsirtinį ir savitą dizainą, kuriame norėsis leisti laiką su šeima ir kitais airtimaisiais. Galite rinktis tarp dviejų spalvų kreminė ir pilka, tad ši kėdė puikiai įsilies į jūsų namus.

SĖDYNĖ IR ATLOŠAS

Visų pirma, tvirtos mėtalinės kojos, be judančių mechanizmų ir papildoma sutvirtinančia struktūra suteikia nepaprastą stabilumo pojūtį. Taip pat užtikrina ilgaamžiškumą. Sėdimoji dalis yra minkšta, kad jaustėmėtės patogiai, komfortiškai ir nepavargtumėte ilgų vakarienių metu. Atlošas yra išgaubtas, kad suteiktų gerą palaikymą jūsų nugarai ir pečių juostai. Stilinga valgomojo kėdė Marmaris yra sukurta turint išskirtinį dizainą ir komfortą galvoje.

APDAILA

Ši kėdė yra gaminama dviejų spalvų - kreminė ir pilka. Atitinkamai galite pasirinkti ir metalinių kojų spalvą. Auksinės kojos puikiai tiks prie šviesesnio dizaino, o tamsios prie pilkos spalvos. Tai leidžia pritaikyti prie šviesaus arba tamsaus namų ar ofiso interjero. Medžiaginis apmušimas yra švelnus odai ir malonus liesti. Atlošo nugara yra tigro kailio rašto, tad puikiai dera patalpose su augalais.

SPECIFIKACIJOS

Kojos: metalinės, pilkos ir auksinės spalvos. Sėdimoji dalis ir atlošas: audinys yra tankus, medžiaginis. Spalvos: Kreminė, Tamsiai pilka. Konstruckija: tvirtos metalinės kojos, be judančių dalių. Kėdės išmatavimai: aukštis 89 cm, gylis 48 cm, plotis 50 cm, sėdimosios dallies aukštis 43 cm.   Jeigu stilinga valgomojo kėdė Marmaris kėdė neatitinka Jūsų poreikių – nenusiminkite, Rivjeros baldų parduotuvė turi platų kėdžių asortimentą, kurį rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Prie šios kėdės puikiai dera mūsų asortimente esantys valgomojo stalai, kuriuos rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e. parduotuvėje esantys baldai saugomi Rivjera sandėlyje Vokietijoje, todėl galime užtikrinti greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje arba Kaune, taip pat Jūsų patogumui galime baldus pristatyti tiesiai į namus.   Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: Facebook

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR