BALDAI

Pagrindinis

Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė VK-01

stock

Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė VK-01

69

Neturime

Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė tai baldas, kuris Jūsų namuose yra atsakingas už komfortą. Šviesiai pilka spalva yra nepavaldi laikui ir vienodai populiari tarp modernaus ir klasikinio stiliaus gerbėjų. Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė buvo pagaminta pasitelkus geriausias rinkos technologijas ir naudojant tik aukštos kokybės medžiagas. Jei Jūsų namai pasiilgo naujovių, suradote tinkamą variantą!  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Šis metalas tai labai kokybiška medžio imitacija, todėl rezultate gauname metalo stabilumą ir medžio jaukumą. Šviesiai pilkas gobelenas džiugina ne tik savo išvaizda, bet ir jo priežiūra nesukels nereikalingų rūpesčių. Išorinė atlošo pusė yra dygsniuota, o tai apdovanoja šią kėdę papildomu žavėsiu. Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė yra patogi ir nevaržo judesių.  

APDAILA

Kėdės sėdimąją dalį ir nugaros atlošą „apkabina“ šviesiai pilkos spalvos gobelenas. Jis yra ne tik malonus prisilietimui, bet ir ilgaamžis. Antra sudedamoji dalis - metalas, kuris sudaro kėdės kojų konstrukciją ir užtikrina jos patvarumą. Medžio imitacija savo ruožtu tarsi perkelia mus arčiau gamtos. Šviesiai pilka moderni veliūro kėdė - idealus gobeleno ir metalo duetas.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: šviesiai pilkos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: koralo, tamsiai pilka. Kėdės išmatavimai: aukštis - 76 cm, gylis - 46 cm, plotis - 52 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR