BALDAI

Pagrindinis

Tamsiai pilka veliūrinė kėdė VK-01

stock

Prekę turime

Tamsiai pilka veliūrinė kėdė VK-01

69

Tamsiai pilka veliūrinė kėdė - interjero akcentas, kuriam kiekvieną dieną galėsite padėkoti už praktiškumą ir komfortą. Ši spalva tai yra nepavaldi laikui klasika. Tamsiai pilka veliūrinė kėdė buvo pagaminta pasitelkus geriausias rinkos technologijas ir naudojant aukštos kokybės medžiagas. Jei Jūsų interjeras reikalauja atnaujinimo - suradote tai, ko ieškojote!  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Tamsiai pilka veliūrinė kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Žiūrint iš arti, sunku suvokti, kad tai iš tikrųjų metalas, kadangi tai labai kokybiška medžio imitacija. Įsigyjant šią kėdę gaunate metalo privalumus ir medžio grožį. Tamsiai pilkas gobelenas džiugina kiekvieną, kas prie jo prisiliečia. Išorinė kėdės atlošo pusė yra dygsniuota, ko dėka kėdė tampa dar įdomesnė.  

APDAILA

Kėdės sėdimajai daliai ir nugaros atlošui buvo pasirinktas tamsiai pilkos spalvos gobelenas. Tai labai populiari, ilgai tarnaujanti medžiaga. Metalas, sudarantis kėdės kojų konstrukciją, užtikrina, kad kėdė stovės tvirtai, o medžio imitacija leis pasijausti šiek tiek arčiau gamtos. Tamsiai pilka veliūrinė kėdė - tai visada geras ir teisingas pasirinkimas už patrauklią kainą.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: tamsiai pilkos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: koralo, šviesiai pilka. Kėdės išmatavimai: aukštis - 76 cm, gylis - 46 cm, plotis - 52 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši veliūrinė kėdė kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR