BALDAI

Pagrindinis

Tamsiai pilka veliūro kėdė VK-03

stock

Tamsiai pilka veliūro kėdė VK-03

69

Neturime

Tamsiai pilka veliūro kėdė tai universali interjero detalė. Tamsiai pilka spalva yra visada populiari, kadangi gali tapti kaip modernaus, taip ir klasikinio stiliaus interjero akcentu. Tamsiai pilka veliūro kėdė buvo gaminta pasitelkus vien naujausias rinkos technologijas kartu su aukštos kokybės medžiagomis, kas lemia jos ilgaamžiškumą.  

SĖDIMOJI DALIS IR ATLOŠAS

Tamsiai pilka veliūro kėdė yra pagaminta iš gobeleno (veliūro) ir metalo. Metalas, kuris yra kėdės patikimumo garantu, atrodo kaip tikras medis. Pastebėti skirtumą yra sunku net žiūrint labai atidžiai. Tamsiai pilkas gobelenas suteikia jaukumo. Ši valgomojo kėdė buvo projektuota su mintimi, kad patenkintų ne tik stiliaus lūkesčius, bet ir sėdėti ant šios kėdės būtų malonu ir minkšta.  

APDAILA

Kėdės sėdimoji dalis ir nugaros atlošas yra aptraukti tamsiai pilkos spalvos gobelenu. Net patys išrankiausi klientai tampa šios gražios medžiagos gerbėjais ir džiaugiasi juo ilgus metus. Antra sudedamoji kėdės dalis – metalas. Jis buvo panaudotas kėdės kojų konstrukcijos gamybai. Metalas yra tvirtas, o vizuali medžio imitacija sukuria prijaukintos gamtos iliuziją. Tamsiai pilka veliūro kėdė - gobeleno ir metalo duetas, kuris yra nepavaldus laikui.  

SPECIFIKACIJA:

Kojos: metalas. Sėdimoji dalis ir atlošas: tamsiai pilkos spalvos veliūras. Kitos galimos šios kėdės spalvos: mėlyna, alyvinė, šviesiai pilka. Kėdės išmatavimai: aukštis - 76 cm, gylis - 46 cm, plotis - 52 cm, sėdimosios dalies aukštis - 47 cm.   Platesnį šios kėdės modelio spalvų pasirinkimą rasite čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Jeigu abejojate ar ši veliūro kėdė yra tai ko ieškote, pasidairykite mūsų e.parduotuvėje ir būtinai rasite Jus tenkinantį variantą: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/kedes/.   Taupydami Jūsų laiką kartu siūlome ir platų stalų pasirinkimą. Garantuojame, kad Jums pavyks sukurti puikų baldų derinį. Juk patogu pirkti viską vienoje vietoje! Pasižvalgykite: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/valgomojo-baldai/stalai/.   Rivjera e.parduotuvėje esantys baldai yra saugomi sandėlyje Vokietijoje. Besirūpindami savo klientais, užtikriname greitą bei kokybišką atvežimą į Lietuvą. Jūsų patogumui, teikiame baldų pristatymo paslaugas Jūsų nurodytu adresu arba siūlome juos atsiimti mūsų baldų salonuose Vilniuje ir Kaune.

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Ruda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR