BALDAI

stock

Prekę turime

Vokiška spinta Loft 200 cm

1115

Vokiška spinta Loft 200 cm Loft tai išskirtinio dizaino ir kokybės baldas. Pagaminta Vokietijoje. Matmenys: ilgis 200 cm aukštis 216 arba 236 cm gylis 67 cm. Spinta turi švelnaus pritraukimo furnitūrą. Spintos yra modeliuojamos ir galite rinktis pagal savo pageidaujamus matmenis iš standartinių kolekcijų. Vokiška spinta Loft 200 cm geras pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiško baldo.

Jeigu Jums reikia standartinių baldų, kurie yra žymiai pigesni siūlome Jums apsilankyti čia: https://rivjerasenas.e-vizija.lt/kategorijos/korpusiniai-baldai/
Wiemann koncernas gyvuoja ilgiau negu 100 metų. Pirmuosius gaminius į renką pateikė jau 1903 metais kaip nedidelė įmonė. Šiuo metu įmonė veikia 48,000 kvadratinių metrų produkcijos ir sandėliavimo patalose. Wiemann užtikrina vokišką kokybę. Kiekvieną dieną įmonė pagamina 400-500 komplektų miegamojo baldų.
Baldų kokybė yra svarbiausias mūsų tikslas. Visada stengiamės, jog klientas mumis pasitikėtų kadangi nesiekiame trumpalaikio pelno, o tikimės, jog klientas grįš pas mus ir po 10 metų.
Jei neradote Jums patinkančio modelio mūsų baldų salonuose maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų internetinės parduotuvės: https://www.rivjerosbaldai.lt Visas prekes turime savo sandėlyje Vokietijoje, todėl prekės Jus pasieks per labai trumpą laiką. Prekes galėsite atsiimti mūsų baldų salonuose arba už papildomą mokestį Jums pristatysime tiesiai į namus. Kviečiame apsilankyti mūsų facebook paskyroje: https://www.facebook.com/rivjerabaldai

Galite išsirinkti konkrečias baldo savybes pagal duotus parametrus. Atkreipiame dėmesį, kad užsakymas truks ilgiau nei užsakant jau pagamintą baldą.

1. Išsirinkite medžiagą

2. Išsirinkite spalvą

3. Užpildykite užsakymo formą

4. Su jumis susisieksime!

[yith_wapo_show_options]

Jūsų pasirinkimas:

Medžiaga:

close-sm

Spalva:

close-sm

darbo dienos

PANAŠIOS
PREKĖS

  Juoda eko odos kėdė VK-05

  74 EUR

  Juoda valgomojo kėdė VK-07

  44 EUR

  Moderni kreminė kėdė VK-05

  74 EUR

  Šviesiai žalia klasikinė kėdė VK-09

  58 EUR